Zaufanie klientów od 2009

Nadrzędnym celem InterPhone Service Sp. z o.o jest produkcja wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Poszukujemy rozwiązań nowoczesnych, ale przyjaznych użytkownikom. Od początku działalności mamy jasną i klarowną wizję firmy wiarygodnej, innowacyjnej, a przede wszystkim podążającej za klientem.

Podnosząc swoje kompetencje i zdobywając doświadczenie jesteśmy w stanie płynnie dostosować nasze propozycje i rozwiązania do oczekiwań nowych, wymagających klientów.

Poznaj nas wirtualnie

Ostatnie aktualności

InterPhone to przede wszystkim jasne zasady

Posiadamy certyfikaty systemów zarządzania jakością: PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015, PN-N 18001:2004

Nagrody i wyróżnienia

Zajęliśmy drugie miejsce na Podkarpaciu w XXVII edycji konkursu Pracodawca – organizator bezpiecznej pracy. Celem konkursu jest promocja pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników, a także wzorowe przestrzeganie prawa pracy i legalności zatrudnienia.

Regularnie podnosimy jakość wykonywanych usług, stale doskonaląc certyfikowane systemy zarządzania z niezależną jednostką certyfikującą.

Zobacz nasze certyfikaty

Wyższa Kadra Zarządzająca stanowi podstawę, na której zbudowana jest struktura naszej spółki, stojąc również na straży wartości przyświecających firmie

Nowe twarze

Wierzymy, że osobisty kontakt z kandydatem i wspólne poszukiwanie zastosowania dla jego umiejętności przynosi najlepsze efekty. W związku z tym nie korzystamy z usług firm specjalizujących się w sprawdzaniu i pozyskiwaniu pracowników. Robimy to sami.

Sprawdź aktualnie dostępne oferty i aplikuj na odpowiednie dla Ciebie stanowisko. Czekamy na Twoje zgłoszenie!